دکتر فرشید دبیرزاده

پوست و مو


تعطیلی مطب

Dr. Dabirzadeh Weblog

توضیح مهم

زمان مناسب برای تزریق بوتاکس (دیسپورت ) و ژل (رستیلن و ژوویدرم )

دراین مورد که چه موقع دیسپورت را باید تزریق کرد و چه زمانی اثرات آن آشکار می شود در مطالب قبلی توضیح داده ایم ولی از آنجا که بعضی افراد مطالب قبلی را نخوانده اند و مکررا" سوال می شود باید دانست که اثرات تزریق از 2 تا 4 روز بعد از تزریق شروع به آشکار شدن می کنند ولی برای رسیدن به اثرات کامل 7 تا 10 روز زمان لازم است . پس کسانی که می خواهند برای مناسبت خاصی اثرات تزریق آشکار شده باشد بهتر است 7 تا 10 روز قبل تزریق را انجام دهند. علت این امر آن است که به محض تزریق بوتاکس(دیسپورت) اثرات آن نمودار نمی گردد و زمان فوق برای حصول نتیجه ضروری است .

این برعکس تزریق ژل ( فیلر) های هیالورونیک اسید مانند ژوویدرم یا رستیلن است که تقریبا" همان زمان تزریق اثرات خود را نشان می دهد. البته در مورد ژل هم حدود 2 تا 4 روز زمان لازم است تا التهاب و برجستگی های احتمالی برطرف شده و ژل یکدست شود.نتیجه اینکه به متقاضیان توصیه می شود برای رسیدن به اثرات کامل بوتاکس حداقل 7 تا 10 روز و برای ژل 2 تا 4 روز قبل اقدام نمایند.

درمورد مدت زمان پایداری اثرات فوق نیز باید دانست که اثرات بوتاکس (دیسپورت) بعد از 3 تا 4 ماه شروع به کاهش می کند. البته اگر کسی این کار را در موعد مقرر یعنی هر 3 تا 4 ماه پشت سرهم تکرار کند به تدریج این زمان طولانی تر خواهدشد. درمورد مدت پایداری ژل های هیالورونیک اسید مانند ژوویدرم یا رستیلن مدت زمان پایداری بسته به تیپ ژل و محل تزریق از 6 تا 18 ماه متفاوت است.


آدرس مطب :
تلفن : -

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیآدرس مطبمقالات عمومیپزشکان بدون مرزسوالات پزشکیپیامهای کاربرانگالری تصاویراطلاعیه انجمن متخصصین پوتماس با من