دکتر فرشید دبیرزاده

پوست و مو


تعطیلی مطب

Dr. Dabirzadeh Weblog

توضیح مهم

این سرقت را چه بنامم

طی سالیان گذشته کرارا" در نشریات یا وب سایت های مختلف با مقالاتی از خود برخورد کرده بودم که به نام دیگران چاپ شده بود . یک مورد از این موارد در هفته نامه سلامت بود که مطلبی را که بنده در مورد زگیل تناسلی به صورت پرسش و پاسخ نوشته بودم بعنوان مصاحبه خبرنگار خود (مژگان کریمی) با خانم دکتر شیرین نیرومنش ، متخصص زنان و زایمان و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران چاپ کرده بود . بنده این مورد را تحت عنوان « سرقت وقیحانه » در وبسایت خود آورده و در مراجع قضایی نیز پیگیری نمودم . ولی اخیرا" به مورد بسیار جالب تری برخورد کردم که روی آن سرقت وقیحانه را سفید کرده است. حال در عجبم که این یکی را چه بنامم چرا که زبان از توصیف آن قاصر است:

در فهرست مطالب فردی از اعضای پزشک آنلاین که خود را دکتر احمدخزانی متخصص پوست و مو و عضو انجمن درماتولوژی ایران معرفی کرده است به مطالبی آشنا برخوردم که تداعی کننده مقالاتی بود که طی سالیان گذشته در وبسایت خود قرارداده بودم ! ابتدا با خود گفتم حتما" این تشابه تصادفی است ولی وقتی به متن اصلی دقت کردم در کمال ناباوری دیدم که این فرد مطالبی از بنده را عینا" کپی و به اسم خود آورده است. برای مشاهده این موضوع می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید:

کاربرد بوتاکس در سردرد ( نوشته دکتر فرشید دبیرزاده در تاریخ 23/9/89 )

کاربرد بوتاکس در سردرد ( به سرقت رفته توسط احمد خزانی )

البته اگر با کلیک روی لینک دوم صفحه ای باز نشد تعجب نکنید چون به محض اینکه خبر مطلب حاضر انتشاریابد قطعا" مقاله فوق را از دسترس عموم خارج کرده و سپس به طلبکاری از اینجانب هم خواهد پرداخت که چرا به وی تهمت زده ام ! غافل از اینکه عکس صفحه مربوطه موجود است و انکار بی فایده !

حال اینکه چطور خود سایت پزشک آنلاین متوجه این موضوع نشده و اینکه آیا این فرد چند مقاله سرقت شده به نام خود درج کرده ، شاید به این علت بوده که آنقدر این حرکت قبیح و وقیحانه و غیرعادی است که دست اندرکاران پزشک آنلاین حتی تصور این حد از وقاحت را نمی کرده اند .

البته جان و سلامتی انسانها بسیار باارزش تر از مقالات بنده است و لذا وقتی فکر می کنم که جان و سلامتی 80 میلیون انسان در دست چه افراد بی تعهد و بی مسئولیتی است از ترس و نگرانی بر خود می لرزم ! کسانی که برای رسیدن به اهداف سخیف خود از هیچ کاری فروگزار نمی کنند.

در پایان از سارقین وقیح تقاضا می کنم دست از سر مطالب اینجانب بردارند زیرا این مقالات را بنده با استفاده از اطلاعات و تجربه خود و مطالعه مقالات متعدد از معتبرترین رفرنسها در هر زمینه خاص می نویسم و لذا مطالبم کاملا" مشخصند . پس بهتر است عرض خود را نبرید و ما را هم زحمت مدهید.


آدرس مطب :
تلفن : -

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیآدرس مطبمقالات عمومیپزشکان بدون مرزسوالات پزشکیپیامهای کاربرانگالری تصاویراطلاعیه انجمن متخصصین پوتماس با من